Z cest po Indii ve státě Karnátaka mezi městy Gokarna, Humpi, Chickmagaluru, Madikery, Agumbe a Jog Falls. Jednotlivé záběry jsou seřazeny chronologicky podle navštívených míst. U moře je to Gokarna a okolí. Kopce s kameny je Hampi a okolí. Čajové plantáže jsou na západ od Chickmagaluru. Zbytek je Madikery a nakonec jsou vodopády Jog Fall, což jsou nejvyšší vodopády v Indii.


Focení z dronu pro mne byla šance vidět obyčejné věci trochu jinak. Šance, které se nedalo odolat. Droní podzim vznikl ze záběrů, které jsem natočil při seznamování se s dronem, před odletem do Indie.


Časosběr z chrášťan a okolí je moje vůbec první sdílené video, které vlastně vzniklo pouze jako vedlejší produkt mého učení se s automatickou samospouští k foťáku.


Vltavochrášťansko je můj největší časosběrný projekt a jelikož mě výsledek moc nenadchl, tak jsem se rozhodl, že s těmito videi na nějakou dobu přestanu.


Časosběr z tvorby pouličního umění na zdi budovy naší knihovny a obchodu. Autorem obrazu je po celém světě známý Jakub Uksa.


Jelikož první video mělo úspěch, rozhodl jsem se postavit kolejové vozítko k focení, tzv. Time-Lapse Dolly. Vozítko jsem ještě potom několikrát předělal a upravil až jsem se nakonec dopracoval k verzi, kterou můžete nalézt na těchto stránkách v sekci další projeky jako 3D Time-Lapse Dolly. Toto video vzniklo, z pokusů z focení mléčné dráhy a testování zmíněného vozítka.


Z focení perseidů v roce 2016.


Indie 2017-2018